אלבומים דיגיטליים

/ מוצרים / אלבומים דיגיטליים

אלבומים דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר

כמיטב המסורת ברוט אלבומים, מיוצרים אצלנו אלבומים דיגיטליים באיכות ללא פשרות, פרי פיתוח של העשור האחרון מעוצבים, מודפסים ונכרכים באיכות המקסימלית הקיימת בתחום זה.

אלבומים דיגיטליים ברוט אלבומים קנו את שמם כטוב ביותר בשוק הודות לאיכותם הגבוהה. האלבומים מודפסים על נייר תמונה ברמה המקצועית ביותר (לא הדפסת כרומו) ונכרכים בכריכות המגוונות המופיעות ב”גלרית הכריכות“.

לוק אלבומים דיגיטליים יציב ואסטטי. גודלו ועוביו ניתנים לבחירה. הבלוקים יציבים ונפתחים ל-180 מעלות, חיתוכם מדויק ואפשרות בחירת עובי הדף מגוונת.

כמו כן ניתן לבחור בין פינות מעוגלות לפינות ישרות עבור כל בלוק.

גלריית הכריכות המהודרות הרחבה מוצגת לפניכם וממנה תוכלו לבחור את הדגם האהוב עליכם. בנוסף לכך, אנו מכבדים את טעמכם האישי וישנה אפשרות לבחור בכריכת תמונה כדוגמת בוקים וקטלוגים.

קיימים גדלים שונים של אלבומים דיגיטליים, מפורטים כאן הגדלים המדוייקים של האלבומים:

  • מחירים: החל מ – 390 ₪

הזמינו עכשיו


גודל הדפסה

גודל אלבום סגור

הסדרה הפנורמית

30/80 ס”מ

30/40 ס”מ

21/56 ס”מ

20/28 ס”מ

15/40 ס”מ

15/20 ס”מ

הסדרה הריבועית

40/80 ס”מ

40/40 ס”מ

30/60 ס”מ

30/30 ס”מ

25/50 ס”מ

25/25 ס”מ

20/40 ס”מ

20/20 ס”מ

הסדרה האנכית

40/60 ס”מ

40/30 ס”מ

30/41.5 ס”מ

30/20.75 ס”מ

מידות אלבומים דיגטליים

מידות אלבומים דיגיטליים

אלבומים דיגיטלים, הדור הבא של האלבומים, הפכו לפופולאריים במיוחד במהלך השנים. הם בעלי מראה אסתטי מרשים, מתאימים בנסיבות רבות, ובעיקר – זולים להפקה ולרכישה

פעם, אלבום היה מבוסס על תהליך מעט מסורבל: האלבום נרכש בנפרד, התמונות פותחו להן במועד אחר, ואז נעשתה מלאכת ההשמה או הדבקת התמונות על גבי האלבום. כיום, נפוץ השימוש באלבומים דיגיטליים, אשר מנצלים עד תום מאפיין נוסף של העידן הנוכחי, והוא צילום תמונות בצורה הדיגיטלית.

אלבום דיגיטלי מעוצב באמצעות תוכנות עריכת אלבומים או ממשקים גרפיים שונים, על ידי גורמים המפיקים אלבומים או אפילו באופן עצמאי. הבסיס כאן הוא בחירת התמונות, מיקומן בכל אחד מהעמודים, הוספת מסגרות, טקסטים, אובייקטים חזותיים או למעשה כל דבר אחר. התוצאה היא אלבום דינמי, שאין בו ולו עמוד אחד משעמם, ואשר מגוון אפשרויות העיצוב שלו הוא פשוט אינסופי.

מגוון סוגים של אלבומים דיגיטליים

אלבומים דיגיטלים, ראוי להדגיש, מהווים כיום עולם ומלואו, וניתן להשתמש בהם במגוון רחב של מצבים. הנחת היסוד היא שתמיד אלבומים אלה יתקבלו בברכה, על ידי מי שמקבל אותם, מה שהופך את הענקתם בתור מתנה ליום הולדת, ליום נישואין או בנסיבות משמחות אחרות לרעיון מצוין.

אלבומים דיגיטלים בהחלט יכולים להיות קשורים לנושא מסוים, כמו למשל אלבומי הורים, המתעדים את הגדילה של הילד שלהם, או אלבום רומנטי המתייחס לתחנות משותפות שעברו בני זוג יחדיו. במגזר העסקי, נפוץ השימוש באלבומי תדמית והוקרה, המהווים אחד מאמצעי השיווק היעילים ביותר של כל עסק.

מעבר למהות האלבום, הוא מגיע כיום בגדלים שונים. החל מאלבומים גדולים ומרשימים, ועד לאלבומי כיסים זעירים, אשר יכול האדם לשאת עימו לכל מקום. המחיר משתנה על פי גודל האלבום, מספר העמודים בו ואפשרויות העיצוב הספציפיות, אך ניתן לטעון בפה מלא שהוא בהחלט שווה לכל נפש.

  • יתכנו שינויי צבע קלים בין תצוגת המסך 
  • זמינות המוצר: כחמישה ימי עסקים 

הזמינו עכשיו

מוצרים נוספים הקיימים אצלנו:
עיצוב בוקים וקטלוגים    קטלוגים במהדורת אלבום במראה יוקרתי, מותאם ומעוצב אישית
כריכות לאלבומים          קיימים מגוון כריכות בצבעים, סגנונות, מרקמים ודגמים שונים
אלבומי תדמית והוקרה   אלבומים יוקרתיים באיכות גבוהה בעיצוב המותאם באופן אישי לצורכי הלקוח
הדפסה על קנבס           מוצר פרמיום פופולרי ביותר – הדפסה בהתאמה אישית בכל גודל רצוי

  • בנוסף אנו מספקים שירותי הטבעה, הגדלות ענק ייחודיות, מסגרות יוקרתיות מעץ מלא ועוד המון מוצרים ושירותים 

רחוב גרוסברג 6
ירושלים
Phone: 972-25371041
Fax: 972-25610313