“רוט אלבומים” היא חברה ותיקה בתחום הדפוס המתמחה בהדפסות תמונות, אלבומים דיגיטליים, בוקים וקטלוגים והדפסה על קנבס. רוט אלבומים מתאפיינים בשימוש בחומרים איכותיים וברמת גימור מושלמת ומפורסמת בזכות תודעת השירות הגבוהה במיוחד לה זוכים לקוחותיה.

אודות רוט אלבומים

כמו בסיפורים ובאגדות, גם לרוט אלבומים הייתה התחלה עסקית רומנטית…  בעצם הכל התחיל בזכות החתונה שלנו – מוטי וזיסי רוט.
בזכות אהבתנו לאיכות ושאיפתנו לקלאסה ושלמות הבנו שאנו חייבים שהתמונות תהיינה מושלמות. נהנינו והתאהבנו בתחום.
אני, זיסי, התחלתי בלימודי עיצוב גרפי וכך התחלתי לעצב אלבומים דיגיטליים, מוטי למד את ייצור האלבומים הדיגיטליים והחל לשווקם לצלמים.
עם הזמן ואופיו המיוחד של מוטי בתור איש חם, חרוץ ונח לבריות , גברה העבודה, התהדקו הקשרים עם הצלמים והחלה הדרישה לייצור בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

מייצור אלבומים דיגיטליים התרחבנו להדפסת תמונות ומשם לכל יתר המוצרים להם זקוק הצלם על מנת לספק את הרמה הגבוהה ביותר ליצירת מוצרי איכות ללקוח הסופי.
ומאז… רוט אלבומים בנויה על הבנת הצרכים בשוק כיוון שנבנתה על הקשבה חברית ואהבה גדולה לתחום .

אכן, זוהי היסטוריה שיצרה מסורת ויוצרת יום יום את העתיד!

רוט אלבומים – מה קורה היום?

רוט אלבומים התפרסמה בעולם הצילום המקצועי בזכות המוטו המוביל את בית העסק: איכות ושירות ללא פשרות.
מאות צלמים מהשורה הראשונה בתחום – בארץ ובעולם – הינם חלק בלתי נפרד מחוג הלקוחות הרחב של רוט אלבומים הודות לאיכות האלבומים היוקרתיים, ההדפסות המקצועיות, סדרות הדגמים ומגוון הגדלים הרחב שהינם יסוד עיקרי ברוט אלבומים.
בזכות ההקפדה המקסימלית על איכות החומרים, והמכונות הטובות בתחום ההדפסות, ידועים אלבומי רוט אלבומים בחוזקם מחד ובמראם המשובח והיוקרתי מאידך.
במגוון הכריכות הייחודי הרחב מופיעים דגמים קלאסיים, מודרניים, מהודרים ובלעדיים ואף כריכות המותאמות אישית ללקוח, כך שכל לקוח מוצא את מאווייו
באלבומים.

רוט אלבומים מתייחדים בעולם האלבומים בעיצובים שונים ומיוחדים, בגרפיקה מקצועית בהתאמה אישית ובשירות עם חיוך, כי אנחנו אוהבים אנשים!!